Obniżenie krążka międzykręgowego w wyniku RTG kręgosłupa
Witam, proszę o interpretację wyniku rtg kręgosłupa szyjnego: Obniżenie wysokości krążka międzykręgowego C6/C7.

KOBIETA, 31 LAT ponad rok temu
Lek. Krzysztof Szmyt
88 poziom zaufania
Witam, wynik wskazuje na zmiany mogące powodować ucisk na nerwy i ból w obrebie kończyny górnej. Konieczna jest odpowiednia fizykoterapia. Pozdrawiam