Obniżenie powietrzności prawego wyrostka sutkowatego w wyniku TK
Witam . Odebrałam dzisiaj wyniki tomograf komputerowej i mam pytanie bo nie rozumie jedne go zdania cytuje : obniżenie powietrzności prawego wyrostka sutkowatego . Bardzo proszę o odpowiedz Ania

KOBIETA, 31 LAT ponad rok temu
Lek. Rafał Gryszkiewicz
90 poziom zaufania
Witam, z wynikiem badania należy zgłosić się do lekarza zlecającego wykonanie badania. Interpretacja zależy od objawów klinicznych i wskazań do wykonania badania. Opis może świadczyć o przebytym w przeszłości zapaleniu.