Obniżone ciśnienie i podwyższone tętno oraz bóle głowy

Witam, Od pewnego czasu mam obniżone ciśnienie(97-105/62-76) i podwyższone tętno 95-120. Ogólnie żle sie czuje,mam zawroty i boli mnie głowa.EKG nic nie wykazało i lekarz powiedział ze wszystko jest w porządku.Czy mam powody do niepokoju?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby wykonać podstawowe badania profilaktyczne krwi. Nie jest to co prawda stan wymagający natychmiastowego podjęcia konkretnych kroków, choć oczywiście nie należy go bagatelizować.