Obniżony poziom leukocytów

Witam serdecznie, Chcialabym zapytac o wyniki badania. Co oznacza obnizona ilosc leukotycow 3.3G/I, obnizona ilosc komorek NJ (CD3-CD16 /CD56 ) 0.07 G/I oraz obnizona ilosc komorek NK (CD3-CD16 /CD56) 5.3 G/I ?

Aleksander Ropielewski

Nie są to wyniki pozwalające bez możliwości uszczegółowienia informacji o wywiad lekarski na postawienie jednoznacznie rozpoznania. Takie wyniki mogą sugerować zaburzenia odporności - pierwotne lub nabyte. Sueruję kontakt z hematologiem.