Problemy z oddychaniem u kobiety

Witam, Moja Kobieta już od kilku miesiecy ma problemy z oddychaniem. Ciezko jej zabrac pełny oddech, próbuje ale ją tak jakby chamowało i niepozwalało zabrac pełnego oddechu. Miała robione ekg, badanie krwi, jakies badanie na oddech chyba na astme. Wszystko wyszło dobrze, nie wiemy co robić dalej, prosze o pomoc !!!!

Aleksander Ropielewski

Niestety bez możliwości przeprowadzenia badania i uszczegółowienia wywiadu lekarskiego, a także oceny dotychczas wykonanych badań nie jestem w stanie udzielić jednoznacznej odpowiedzi i zasugerować rozwiązania problemu. Sugeruję kontakt z pulmonologiem.