Duszności, problemy z oddychaniem, suchy kaszel, potliwość i przyspieszone bicie serca

witam. co moga oznaczac dusznosci, problem z oddychaniem, bardzo suchy nasilony kasze,l przyspieszone bicie serca, pocenie sie, od kilku lat mam takie objawy teraz jeszcze bardziej sie nasilily w szpitalu powiedzieli ze to przez krzywe przegrody wykluczyli astme wydaje mi sie ze to nie przez krzywe przegrody,

Aleksander Ropielewski

Zdecydowanie nie są to objawy obserwowane przy skrzywieniu przegrody nosowej. Niestety są to objawy mało specyficzne i bez przeprowadzenia odpowiedniej diagnostyki internistycznej nie jestem w stanie udzielić jednoznacznej odpowiedzi.