Obniżony poziom płytek krwi oraz podwyższony poziom MPV, P-LCR i PDV

Witam zrobiłem morfologie i większość w normie jednak sa wyjątki ; Płytki krwi 130 norma 145-400 poniżej normy MPV 13,5 norma 7,5-12,5 powyżej normy P-LCR 48,5norma 14-43 powyżej normy PDV. 18,3 norma 9-17 powyżej normy Generalnie jestem osłabiony , uczucie splątania , zaparcia . Mieszkam za granica i nie wiem do jakiego lekarza ewentualnie w Polsce sie zarejestrować , byc moze są to nie wielkie odchylenia ale a osłabienie przejdzie. Pozdrawiam

Aleksander Ropielewski

Zmęczenie nie jest raczej spowodowane odchyleniami w parametrach krwinek płytkowych, które nie są istotne z medycznego punktu widzenia, o ile nie towarzysza im inne odchylenia w badaniu morfologii krwii i objawy skazy krwotocznej.