Zapytaj lekarza

7 3 6 , 4 6 5

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Obrzęki okolic intymnych po stosowaniu tabletek antykoncepcyjnych

5 lat temu zaczęłam przyjmować tabletki antykoncepcyjne, po których dosłownie spuchłam w środku, kiedyś używałam tamponów a teraz jest to wręcz nie możliwe od tamtej pory miesiąc w miesiąc dostaje infekcji i podczas stosunku czy badania ginekologicznego odczuwam ból. Byłam z tym problemem u 3 ginekologów jeden stwierdził ciąże mimo, iż mówiłam, że to nie możliwe a kolejni że nie widzą problemu, jednak ja widzę różnicę i mój facet też co to może być??
KOBIETA, 22 LAT ponad rok temu

Pierwsza wizyta ginekologiczna przed antykoncepcją

Lek. Krzysztof Szmyt
79 poziom zaufania

Witam, teoretycznie może to być skutek tabletek i wtedy należy bądź odstawić bądź zmienić rodzaj tabletek. Pozdrawiam

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy