Obwisła skóra na brzuchu po zrzuceniu dużej ilości kilogramów: jak się tego pozbyć?

Mam 14 lat (ukończę 3 marca). Mam problem z dwoma częściami ciała, a mianowicie: - ta część ciała pod biustem, gdzie mężczyźni mają tam kaloryferek, -brzuch, - część ciała pod brzuchem. Robią mi się na niej fałdki kiedy siedzę ;( Mama mówi, że to skóra i z tym już nic nie zrobię, bo tak wysoko mam kości, czy to wogóle możliwe? Brzuch... odstaje ;/ Jest taki ulany na dół. Za nic w świecie nie mogę sobie z nim poradzić ;/ Dodam,że schudłam 31,5 kg w przeciągu 6-7 miesięcy poprzez dietę i ćwiczenia. Nie jestem osobą raczej grubą, mam 164 cm wzrostu i ważę 50,5 kg. Wciąż uważam na to, co jem. Codziennie (lub 6 razy w tygodniu - robię sobie czasem 1 dzień wolnego od ćwiczeń) robię 12 ćwiczeń na całe ciało - na nurtujące mnie części ciała. Są to: 1. 60 brzuszków tradycyjnych i 60 tych, co robi się na boki 2. Kładę się prosto na plecach, krzyżuję ręce na klatce piersiowej (jak mumia) i robię skłony do przodu (unoszę barki i napinam tę część ciała) Od poniedziałku zaczęłam jeszcze robić takie ćwiczenie: Kładę się na plecach z podkurczonymi nogami, ręce układam ja do brzuszków, barki unoszę i robię skłony do przodu, napinając się. Codzienne ćwiczenia zabierają mi 20-30 minut. W szkole na w-fie nie robię praktycznie nic - nauczycielce nie chce się prowadzić zajęć... Więc proszę Was o pomoc. Czy naprawdę nie zrzucę już tej części ciała pod brzuchem? Jak ją zrzucić ? I jak zrzucić ten brzuch? ;((
14 LAT ponad rok temu

Witam,

Nadmiar skóry pod piersiami prawdopodobnie jest wynikiem odchudzania. Straciłaś bardzo dużo kilogramów w dość krótkim czasie, czego skutkiem jest rozciągnięta skóra. W tym celu powinnaś zacząć wykonywać ćwiczenia, które pozwolą na jej zredukowanie np. pływanie. Proponuję również udać się do kosmetyczki, która doradzi jakie zabiegi kosmetyczne można wykonywać i które są skuteczne.

Pozdrawiam.