Ocet jabłkowy a świąd skóry

Trzy tygodnie temu miałam niemiłą przygodę z octem jabłkowym(odchudzanie),po którym wyszły mi czerwone place na plecach(na wysokości nerek). Od tygodnia zaczęło wszystko wysychać i znikać.Wczoraj zjadłam zupę ogórkową i dziś widzę że znów swędzi i zaczyna wszystko wracać.Co może być tego powodem?Jak ograniczyć swędzenie?

Piotr Pilarski

Takie objawy wskazują na alergię. Wskazana jest wizyta u lekarza rodzinnego celem znalezienia przyczyny.

Pozdrawiam.