Ochrona przed słońcem miejsc po przeszczepie i szwów

Który krem wybrać jako ochronę przed słońcem miejsc po przeszczepie i szwów ? - SVR 50 Ultra Max, krem z filtrem czy Bioderma Photoderm Max 50 ? lub jakiś inny dobry ?

Każdy krem z fotostabilnym filtrem uv spr 50+ będzie odpowiedni. Różnią się w większości właściwościami kosmetycznymi. Wybór kremu jest mniej instotny. Najbardziej istotne jest nakładanie odpowiedniej ilości (większość ludzi nakłada stanowczo za mało, co skutkuje tym że ochrona nie osiąga deklarowanych przez producenta wartości) oraz częsta ponowna aplikacja, co ok 1,5-2h