Odbijanie, bóle brzucha, napady lęku
Witam serdecznie, Mam 23 lata. Od ponad 8 miesięcy walczę z problemami gastrologicznymi. W grudniu przebywałem w szpitalu ze względu na szybki spadek masy ciała, miałem wykonywaną gastroskopię, TK i USG - żadnych zmian (jelita niewidoczne - gazy). Co jakiś czas występują u mnie bóle brzucha (niezbyt silne). Oddawany stolec jest barwy brązowo-żółtej, dużo na nim śluzu. Oprócz tego codziennie walczę z bardzo usilnym odbijaniem. Przez cały ten okres jestem nerwowy i zdarzały mi się napady lękowe.

MĘŻCZYZNA, 23 LAT ponad rok temu
Mgr Monika Prus Psycholog, Lublin
57 poziom zaufania
Witam Pana,
objawy, które Pan opisuje mogą mieć podłoże psychologiczne. Warto porozmawiać z psychologiem/psychoterapeutą, poznać diagnozę i rozpocząć pracę, która poprawi Pana jakość życia i być może zmniejszy dolegliwości fizyczne.
Pozdrawiam serdecznie
Monika Prus
www.renovo-lublin.pl