Odchudzanie ud u 19-latki

Waże 60 kg i mam wzrost 158 . Mam grube uda. Co zrobić by w tydzień było widać efekty?

Witam najlepszym rozwiązaniem będzie zwiększenie aktywności fizycznej oraz zastosowanie diety redukcyjnej. Tygodniowa kuracja nie przyniesie spektakularnych efektów. Niestety jest to proces którym musi chwilę trwać.

Witam,

Aby pozbyć się nadmiaru kilogramów (głównie tłuszczu) z ud i pośladków (jeżeli Twoja sylwetka wykazuje cechy charakterystyczne gruszki) należy dostarczyć odpowiednią ilość białka i wprowadzić ćwiczenia (codziennie minimum po pół godziny).

Pozdrawiam
Sylwia

W tydzień to sie niestety niewiele uda zrobic. Prosze pomyslec o długotrwałej, skutecznej i zdrowej diecie. Do tego aktywnośc fizyczna. Nie przytyła Pani w tydzień to i schudnąc sie w tak krótki okresie czasu nie da.

Witam.Potrzeba trochę czasu w tej sytuacji aby efekty były widoczne, tydzień to za mało. Proponuje zastosowanie dirty redukcyjnej i zwiększenie aktywności fizycznej.Pozdrawiam

Witam.Potrzeba trochę czasu w tej sytuacji aby efekty były widoczne, tydzień to za mało. Proponuje zastosowanie diety redukcyjnej i zwiększenie aktywności fizycznej.Pozdrawiam