Odczuwanie lęku po spożyciu alkoholu

Witam. Bardzo często po spożyciu alkoholu następnego dnia odczuwam lęki i tak zwanego moralniaka. Zdaje mi sie ze nic takiego nie robiłem żebym miał sie czym przejmować. Jakiego rodzaju to może być problem.

Aleksander Ropielewski

NIe wiem jak często Pan spożywa alkohol i w jakich ilościach. Może to być poczucie winy, które wyniósł Pan wraz z wychowaniem lub, które rodzi się z Pana doświadczeń życiowych, a które mówią że picie alkoholu to coś złego. Jeżeli nadużywa Pan alkoholu mogą to być efekty uboczne spożywania jego nadmiaru.