Odparzenie odbytu przy menstruacji

halo mam problem przy miesiączce od podpasek odparza mi się odbyt i leci krew.piecze mnie na około.przestraszyłam się bo mam hemoroidy ktore miałam usunięte ale niestety odnowiły się teraz mam2stopnia.w lipcu miałam kolonoskopie.martwie się tym odbytem co to jest?nieraz jak byłam na spacerze to tez się obtarłam i było widać trochę krwi.jak się podmywałam piekło.proszę o pomoc bo jestem przestraszona.i z gory bardzo dziękuję.

Renata GrzechociĹska

Witam.
Proponuję może zmianę podpasek na tampony, lub częstsze ich zmiany. Proszę starać się wybierać podpaski "bawełniane" które nie mają plastikowej powłoczki. Z racji tego, że pojawiły się krwawienia z odbytu sugeruję wizytę u chirurga/proktologa.
Pozdrawiam