Odpowiedni materac dla osoby mającej problemy z kręgosłupem

Witam. Borykam sie z problemem kupna materaca. Dobre materace sa drogie i dlatego zalezy mi na odpowiednim wyborze. Waga ok 80 kg, śpię raz na brzuchu raz na plecach. Cierpię na bóle kręgosłupa w odcinku piersiowym i lędźwiowym.. Chce w końcu sie wysypiać bo materac sprężynowy który mam jest fatalny. Słyszałam o termoplastycznych i lateksowych, ze sa ok. Ale który wybrać? Jest ich tak dużo na rynku ze niestety nie mogę sie zdecydować aby nie wydać niepotrzebnie pieniędzy i sie nie wysypiać..

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza ortopedy, po badaniu lekarz skieruje w odpowiednie miejsce,