Odpowiednia dieta dla 18-latki

Witam mam 18 lat 172 cm wzrostu i ważę 69 kg. Czy jest to waga odpowiednia, jak mogę schudnąć jest jakaś dieta dostępna dla mnie :)? Z góry pozdrawiam i dziękuje

Witam!
Zdecydowanie jest to zdrowa masa ciała. Po okresie dojrzewania może ulec zmianie, warto zaczekać i zacząć się odchudzać ewentualne w późniejszym okresie, jeśli waga wzrośnie.
Pzdr,
Patrycja Kłósek
dietetyk kliniczny

Witam serdecznie. Twoja obecna maca ciała jest prawidłowa, aby ją utrzymać warto zadbać o przestrzeganie zasad zdrowego żywienia w codziennej diecie.
Pozdrawiam, Dietetyk Patrycja Sankowska