Odpowiednia dieta dla 68-letniej kobiety

Witam serdecznie.Podwyższony cholesterol,leczone choroby układu krążenia,endoproteza st.biodrowego/brak ruchu/nadwaga-155/78;..i do kompletu ostatnio znacznie podwyższony kwas moczowy - 9,2/dna?/Nie poradzę sobie sama z dietą.Jestem załamana. Gdzie mam się udać po pomoc a sprawie odpowiedniej dla mnie diety.Mam 68 lat,mieszkam w Lublinie.Proszę o poradę.

Ewa Kozłowska Dietetyka, Warszawa

Witam,

proszę poprosić lekarza POZ o skierowanie do poradni dietetycznej, W Warszawie bezpłatna pomoc Pani uzyska w Instutucie Żywności i Żywienia ul. Powsińska.

Pozdrawiam serdecznie

Dzień dobry!

Wyeliminowanie błędów żywieniowych oraz ustalenie indywidualnych wskazówek żywieniowych wymaga zebrania dokładnego wywiadu. Zachęcam do bezpośredniej konsultacji z dietetykiem. Zapraszam na http://diet-coaching.xaa.pl/

Pozdrawiam,
dietetyk Patrycja Sankowska