Odprowadzenie płynu do jamy otrzewnej

Witam, tydzień temu miałam leczone wodogłowie operacyjnie, został odprowadzającej płyn do jamy otrzewnej. Jestem już w domu, staram się odpoczywać. Za kilka dni idę na zdjęcie szwów (10). Operacja była robiona nad czołem z prawej strony, dotykając miejsca w pobliżu odczuwam dziwne uczucie bardzo delikatne zdrętwienie głowy, reszta głowy jest w porządku. Czy to jest normalne po operacji czy powinnam zgłosić się do szpitala? pozdrawiam

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, jeśli objawy będą się nasilały lub wystąpią inne niepokojące objawy, proszę wówczas zgłosić się do lekarza prowadzącego. Pozdrawiam.