Odrzucanie zainteresowania partnera

Pisze już którąs z rzedu wiadomosc w sprawie o dziewczynie o którą się staram. Kilka dni temu dowiedziałem się od tej dziewczyny, że ma ona problemy z cyklem miesiaczkowym i hormonalnym. Czy przez ten fakt dziewczyna może odrzucac moje zainteresowanie? Jeśli tak, to jak postepowac z taką dziewczyną jeśli bardzo mi na niej zależy mimo jej problemów zdrowotnych?

Cykl nie ma tu absolutnie nic do rzeczy. Proszę zgłosić się do psychologa i przepracować z nim własny problem braku granic i natarczywości. Z tego, co pisał Pan już w innych wiadomościach - dziewczyna wyraziła swoją opinię i brak zainteresowania Pana uczuciem. Proszę to uszanować. Pozdrawiam.

Być może problemy zdrowotne z jakimi się boryka należą do tych, o których trudno jest mówić, a dotykają obszarów relacyjnych. Odrzucenie, którego Pan doznaje może być z tym związane, ale może tez mieć inny powód. Jeśli chciałby Pan poznać prawdę- można spróbować o tym porozmawiać. Warto jednak wykazać się wyczuciem, zrozumieniem i szacunkiem dla granic drugiej osoby.