Odrzucenie przez znajomych i depresja

Mam problem. Jestem bowiem odrzucany przez znajomych, ponieważ jestem dość zniewieściały, mam wysoki głos, jestem homo i mam lekkie zaburzenia z ZA, a nawet myślałem kiedyś o zmianie płci. Dlatego też ludzie uważają mnie za dziwoląga i kosmitę, czasem i lewaka i hedonistę, gdzie taki nie jestem, pomimo że mój światopogląd jest raczej nietypowy. Co gorsza, od pewnego czasu mam depresję i trudno mi znieść bolesną krytykę. Jest jakieś sensowne wyjście z opisanej sytuacji?

Witam. Tylko jedno przychodzi mi do głowy - psychoterapia. Tych problemów jest po prostu dużo, jak na jednego człowieka, proszę rozważyć skorzystanie z profesjonalnej pomocy. Pozdrawiam.

Polecam wizytę u seksuologa-psychologa.
Tam dowiesz się, że to co przeżywasz jest typowe, gdzie i jak możesz znaleźć wsparcie, czego możesz się spodziewać w przyszłości i jak sobie z tym wszystkim radzić.
Pozdrawiam.