Odstawienie leków antydepresyjnych a jadłowstręt, nasilone łaknienie i bruksizm

Witam czy każdy z tych objawów mija po odstawieniu leku antydepresyjnego czy zostaje? zapalenie gardła, jadłowstręt, nasilone łaknienie, depresja, depersonalizacja, koszmary senne, lęk pobudzenie, nerwowość, zmniejszenie libido, bruksizm, parestezje, drżenie, hipertonia, zaburzenia smaku, zaburzenia koncentracji, zaburzenia widzenia, szum uszny, kołatanie serca, uderzenia gorąca, zaparcia, niestrawność, wzdęcia, wysypka, nadmierna potliwość, bóle mięśniowe, zaburzenia czynności seksualnych,

Piotr Pilarski

Po odstawieniu powinny minąć chyba, że przyczyną nie jest lek.

Pozdrawiam.