Czy te objawy przy braniu tego leku są normalne?

Witam, dziś 3 dzień przyjmuję lek dulsevia 60mg, wróciłam do niego po 3 miesiącach przerwy. towarzyszą mi przy tym niepokojące dla mnie objawy : uczucie odrealnienia, uczucie niepokoju, szumy uszne, spowolnione ruchy, uczucie drżenia mięśni. Nigdy nie miałam takich objawów, czy to normalne? Mam też bardzo rozszerzone źrenice.

Wśród skutków ubocznych leku są wymieniane: drżenie mięśni, niepokój, szumy w uszach.

Poza tym mogą występować często: zmniejszenie łaknienia, bezsenność, pobudzenie, zmniejszenie libido, lęk, zaburzenia orgazmu, niezwykłe sny, zawroty głowy, letarg, drżenie, parestezja, niewyraźne widzenia, szumy w uszach, kołatanie serca, zwiększenie ciśnienia tętniczego krwi, nagłe zaczerwienienie twarzy, ziewanie, zaparcie, biegunka, ból brzucha, wymioty, niestrawność, wzdęcia, zwiększona potliwość, wysypka, ból mięśniowo-szkieletowy, kurcze mięśni, bolesne lub utrudnione oddawanie moczu, częstomocz, zaburzenia erekcji, zaburzenia ejakulacji, opóźniona ejakulacja, upadki, zmęczenie, zmniejszenie masy ciała.

Niezbyt często: zapalenie krtani, hiperglikemia (głównie u pacjentów z cukrzycą), samobójcze myśli, zaburzenia snu, bruksizm, dezorientacja, apatia, drgawki kloniczne mięśni, akatyzja, nerwowość, zaburzenia uwagi, zaburzenia smaku, dyskineza, zespół niespokojnych nóg, pogorszenie jakości snu, rozszerzenie źrenicy, zaburzenia widzenia, zawroty głowy spowodowane zaburzeniami błędnika, ból ucha, tachykardia, arytmia nadkomorowa (głównie migotanie przedsionków), omdlenia, nadciśnienie tętnicze, niedociśnienie ortostatyczne.