Odwodnienie po silnej biegunce u 13-miesięcznego dziecka

Wczoraj wyszłam ze szpitala z 13 miesieczną córcią do domu po biegunce utrzymującej się od niedzieli. Dziś do tej godziny córka wypiła mi 190 ml teraz śpi. Zjadła 50 ml kaszy, biszkopt i troszkę bułki. Zrobiła jedną kupkę w miarę normalną. Nigdy dużo nie piła. maksymalnie wypija przez dzień 300 ml. Skąd mam wiedzieć czy już nie zaczyna się odwodnienie. Jak pije to pije, lecz jak chcę żeby wypiła wiecej to nie potrafię zapanować nad jej wyrywaniem i złością. Nie wiem co robić

Proszę zrobić kleik ryżowo-marchwiowy tj. dobrze rozgotować pokrojoną marchewkę z ryżem, zmiksować i lekko posolić. Nie dosładzać, wstrzymać się przez kilka dni od słodkich soczków. Często podawać letnią wodę - niech pije po parę łyków.