Odżywki a przepuklina rozworu przełyku z refluksem żołądka

Witam,mam pytanie dotyczące odżywek czy mogę je używać jak mam przepukline rozworu przełku z refluksem żołądka jak dotąd ćwiczyłem na siłowni regularnie z ograniczeniem do ćwiczeń które mogę robić przy refluksie ale nie widzę dużych efektów a ćwiczę już 3 lata a koledzy którzy zaczęli znaczniej później wyglądają o dwa nieba lepiej niż ja i chciałbym zwiększyć masę mięśniową za pomocą odżywek, czy jest taka odżywka która mi pomoże ten cel zrealizować nie szkodząca mi na zdrowiu ?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Przed rozpoczęciem stosowania danej odżywki należy zapoznać się z ulotką dołączoną do preparatu. Jeśli nie ma przeciwwskazań do stosowania w danej jednostce chorobowej to może Pan ją stosować. W przypadku wystąpienia niepokojących objawów konieczne będzie odstawienie preparatu.