Ogniska meta w wyniku rezonansu magnetycznego

Witam, w wyniku rezonansu magnetycznego lewej stopy, tj stawu skokowego zostało napisane "ogniska meta", dodam, że są tam dwa guzki.... czy to mozliwe, że doszło do pomyłki, że lekarz ktory opisywał przebieg badania mogł za szybko "postawic" takie stwierdzenie...? W poniedzialek jadę ustalić termin operacji, ale prosze mi cokolwiek więcej napisać.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Ogniska meta oznaczają ogniska przerzutowe. Jeśli specjalista radiolog tak opisał zmiany, bez wątpienia miał ku temu podstawy. Oczywiście pomyłki mogą się zdarzyć każdemu, ale jest to bardzo mało prawdopodobne.