Okrągłe i zgrubiałe zmiany skórne na jądrach

od 2 tyg. zmiany skórne na jadrach okragłe zgrubiałe, swędzące, male czerwone kropki na głowce penisa, stosowalem GEVIRAN teraz maść CANESTEN nie sedzi ale nie widze poprawy na skórze. co to?

Lek. Tomasz Budlewski

Na podstawie samego opisu ciężko jest określić czym powyższe zmiany mogą być spowodowane. Konieczne jest badanie lekarskie. Proszę udać się do lekarza dermatologa-wenerologa.