Operacja powiększenia piersi w krótkim terminie

Witam serdecznie. Poszukuję chirurga plastycznego w Warszawie, który po wizycie konsultacyjnej byłby w stanie znaleźć wolny termin na operację powiększenia biustu w dość szybkim terminie. Najpóźniej na samym początku stycznia, a było by świetnie gdyby udało się jeszcze przed świętami. Później nie uda mi się wygospodarować wolnego, oraz okazji na dłuższe zwolnienie stąd mój pośpiech.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę przedzwonic po Klinikach aby usatalic gdzie jest najszybszy termin