Operacja tarczycy i prawidłowy poziom hormonów

Witam Mam zalecenie operacji tarczycy, hormony w normie. Guzki większych rozmiarów. Czy warto szukać szpitali gdzie wykonuje się operacje z neuromonitoringiem? Gdzie najlepiej poddać się operacji: Warszawa, Kraków, Kielce a może Gdańsk czy Białystok. Którzy lekarze od chirurgii tarczycy są godni polecenia (może jakieś nazwiska?). Bardzo dziękuję

Tak. Zabieg najlepiej powinien zostać wykonany z neuromonitoringiem. Polecam szpital w Jaworznie - Ordynator Oddziału Chirurgii Ogólnej, Endokrynologicznej i Onkologicznej dr Józef Kurek.