Operacje ginekologiczne, zakrzepica żyły biodrowej i silne bóle miednicy

witam,moje problemy zaczęły się w 2011, -1-wsza operacja torbiel jajnika,po 4 m-cach obustronne ropnie jajowodów(usunięcie),po m-cu zakrzepica głeboka żyły biodrowej wspólnej(rok na warfinie).w między czasie ciągle bóle:(. w 2012neuroliza przedkrzyżowa,w 2013 usunięcie macicy przezpochwowo bez przydatków,2014 w kwietniu,przezskórne odnerwienie powierzchni stawowej wyrostka kręgu,wstrzyknięcie środka znieczulającego okołonerwowego, zaszkodziło jeszcze bardziej:( Mam silne bóle miednicy (MARIA38L)

Witam serdecznie. Niestety nie mogę dokładnie odpowiedzieć na to pytanie, gdyż nie sformułował go Pani. Z pewnością jednak konieczna jest dokładna diagnostyka obrazowa miednicy i kręgosłupa.