Opis badania RTG płuc u 6-latka

Dzień dobry, co może oznaczać opis RTG 6 letniego dziecka"Wzmożenie rysunku zrębowo-naczyniowego płuc. Lekarz powiedział tylko, że są zmiany i skierował na diagnostykę chorób płuc i mukowiscydozy. Dziecko leczone jest na astme oskrzelowa (ale lekarz wlasnie podwazyl wlasna diagnoze...) :/

Magdalena Mroczek

Żeby postawic diagnozę konieczne jest wykonanie dalszych badań.