Opis badania USG kolana 50-letniej kobiety

Dzisiaj zrobiłam usg kolana.W opisie: staw kolanowy ze śladową ilością płynu. Maziówka z znaczonymi cechami przerostu w opcji Doppler. Niewielkie ścieczenie chrząstki na powierzchni kłykcia przyśrodkowego uda.Łąkotka przyśrodkowa silnie hiperechogeniczna w przedniej części trzonu, w części wewnętrznej. Lekarz był zdumiony dużym przepływem krwi przez kolano. Co to znaczy, o czym może świadczyć, do jakiego specjalisty się udać po pomoc? Kolano boli mnie od maja. Proszę o pomoc, Ela W.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opis badania wskazuje na występowanie szeregu zmian w obrębie stawu kolanowego. Wskazana jest wizyta u specjalisty ortopedy.