Opis mammograficzny 57-latki

Opis mammograficzny :pierś lewa w miejscu -centralnie jest zagęszczenie o średnicy 20mm skala BIRADS 0 czy ta zmiana wymaga interwencji chirurgicznej? co to jest?? mam skierowanie do pogłębionej diagnostyki wskazane zdjęcie z projektu CC oraz USG .Dzisiaj odebrałam ten wynik i zaniepokoił mnie .proszę o odpowiedz

Wydaje się ,że będzie to zmiana łagodna.Na podstawie tylko tego badania trudno określić. Ale żeby mieć pewność trzeba zrobić dokładniejsze badania