Opis TK kręgosłupa i bóle nóg

Witam.Mam prośbę proszę zinterpretować opis nadania TK kręgosłupa L/S centralno-lewoboczna protuzja krążka międzykręgowego,uciskającą worek oponowy oraz lewy korzeń rdzeniowy.Do tego od od czterech dni bardzo bardzo bola mnie obie nogi od kolan do stóp nie mogę chodzić doszlo tez mrowienie nóg rak.Nie za bardzo wiem do jakiego lekarza się udać i jakieleki przeciwbólowe mogą mi pomóc.Proszę o poradę.

Witam serdecznie,

Wynik badania TK świadczy o chorobie krążka międzykręgowego czyli dyskopatii, które najprawdopodobniej dają objawy przez Panią opisane. Proszę udać się do lekarza neurochirurga w celu konsultacji oraz ustalenia dalszego postępowania.

Pozdrawiam.