Opis wyniku badania echokardiologicznego

Witam .Podczas badania echokardiologicznego napisano w wyniku "zaznaczony wymiar lewego przedsionka"natomiast morfologia serca ,czynnosc komor ,cisnienie plucne oraz przeplywy wewnatrz sercowe bez odchylen od stanu prawidlowego.

Lek. Marta Gryszkiewicz

Wynik można interpretować tylko i wyłącznie na podstawie całego badania, a nie pojedynczych wyrwanych informacji. Powinna/powinien się Pani/Pan skonsultować z lekarzem, który zlecił wykonanie badania.