Opisywanie blizn w sekcji zwłok

Witam pytałam o sekcję sądow-lekarską czy powinny zostać opisane wszystkie blizny i znamiona powstałe w przeszłości nawet przed zgonem dziś dostałam odpowiedz że powinny zostać opisane wszystkie blizny znamiona itp. Więc stąd moje pytanie dlaczego gdy otrzymałam wyniki sekcji mojego męża nie ma w raporcie ani słowa na temat blizn które mój mąż posiadał, były to blizny dość dużych rozmiarów. Dlaczego one nie zostały opisane?
Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje skontaktować się z zakładem medycyny sądowej w którym była wykonywana sekcja.