Opóźnienie w przyjęciu tabletki - czy mam powody do obaw?

Witam, w piątek (24.09) kochałam się z chłopakiem. Był to stosunek przerywany, wiem że to nie jest metoda antykoncepcji i że istnieje możliwość ciąży, ale przyjmuję tabletki Y***(24+4). Biorę je zawsze ok. 22.,plus minus 30 min., czyli od 21:30 do 22.30. W ten piątek 24.09 wzięłam ją o 21.30. W sobotę źle się czułam (biegunka), więc chciałam wziać tabletkę przed samym spaniem, ale zapomniałam o niej ;( Wzięłam ją dziś, czyli w niedzielę 26.09 o godz. 6.45. Czy mam powody obawiać się? Dziękuję za odpowiedź!

KOBIETA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam.

Powinna Pani napisać, ktorych tabletek dotyczy opisana sytuacja (tj. tabletek z którego tygodnia danego opakowania). Bez tej informacji nie jestem w stanie udzielić pełnej i wiarygodnej odpowiedzi na Pani pytanie. Ponadto ile stolców wystąpiło w sobotę?