Opuchlizna nogi od dwóch tygodni

od ponad dwóch tygodni mam spuchnięte nad piętą, czyli z tyłu nogi na wysokości kostki i obolałe u lewej nogi, biorę leki już 7 dni od lekarza które są na zapalenie i nie ma konkretnej poprawy. Mam dwa rodzaje tabletek jedno z nich to Naproxen 500, drugie z nich nie pamiętam w tej chwili nazwy ale na literkę M się zaczyna nazwa i stosuje żel Naklofen. Co mam zrobic i co to morze byc ?

Jeśli obrzęk występuje nad piętą, z tyłu i towarzyszy temu ból, zwłaszcza przy chodzeniu - mogą to być objawy zapalenia ścięgna Achillesa, choć drogą internetową nie da się wyeliminować innych przyczyn tego stanu. Przede wszystkim należy dobrze zdiagnozować przyczynę dolegliwości i jeśli potwierdzi się zapalenie ścięgna Achillesa, oprócz ww. terapii należy rozpocząć rehabilitację.

Pozdrawiam,
Dr n.med. Paweł Kołodziejski
chirurg stopy
specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu