Opuchlizna pochwy przed miesiączką

Witam, Mam problem cały dzień boli mnie podbrzusze, i mam opuchnieta pochwe ledwo mogę wsadzić palec, seksu nigdy nie uprawialam więc raczej nie mogę być w ciąży a okres spoznia mi się ok 3 dni w ostatnich dwóch miesiącach był3 dni wcześniej. Czy ta opuchnieta pochwa może być objawem przed okresem?

Lek. Katarzyna Szymczak

Może tak być, a może to infekcja dróg rodnych, wskazana kontrola u ginekologa.
Pozdrawiam