Opuchlizna policzków, suche włosy i cera trądzikowa

Witam ostatnio strasznie pogorszył mi się wygląd. Byłem bardzo ładny a od paru dni czuje się fatalnie. Policzki spuchnięte,oczy zmieniły się na straszne, włosy suche, cera trądzikowa i sucha.Strasznie zbrzydłem. Czuje się teraz fatalnie psychicznie. Biorę leki na trądzik od 4 lat i strasznie przejmuje się szkołą bo to ostatni rok w liceum. Mam 18 lat, aż dziwne, że tak się zmieniłem. Czy to chwilowe i mogę jeszcze wyładnieć ponownie?

Witam nie napisał Pan nic na temat pielęgnacji skóry, czy oprócz leków jeszcze coś Pan wykonuje z zabiegów, jak pielęgnowana jest skóra w domu. Proszę odwiedzić dermatologa ze skórą twarzy i głowy -oraz można skonsultować się u psychologa.

Skórę zawsze można wyleczyć, podleczyć i cieszyć sie jej pięknym i zdrowym wyglądem;).

Dzień dobry,

Pana opis jest bardzo ogólny.
Myślę, że warto byłoby udać się do specjalisty, który po obejrzeniu twarzy dobierze też właściwą pielęgnację domową.

Pozdrawiam

Dzień dobry,

Przede wszystkim należy znaleźć czynnik, który spowodował tak szybkie pogorszenie się Pana cery. Może zaczął Pan stosować nowe kosmetyki, które nie są odpowiednio dobrane do typu cery albo zmienił Pan nawyki żywieniowe itp. Przyczyn może być naprawdę wiele. Oczywiście istnieją zabiegi, które mogą z pewnością poprawić wygląd skóry. Proszę skonsultować się ze specjalistą (lekarzem medycyny estetycznej, dermatologiem).

Pozdrawiam serdecznie.