Opuchnięcie i silny ból jelit po posiłku

Dobry wieczór. Mogłabym prosić o poradę? Jakie mogą być przyczyny kłopotów trawiennych polegających na dużym opuchnięciu i silnym bólu jelit - brzucha niemal natychmiast po spożyciu nawet niewielkich ilości pokarmów?Efektem jest duży spadek masy ciała. To problem mojej Mamy. Nie wiadomo jaka jest przyczyna pomimo wykonanych badań. Szukam wszędzie i nie wiem jak jej pomóc. Dziękuje i oczekuję odpowiedzi na adres email wung@o2.pl

Lek. Bianka Małczuk

Witam. W celu wyjaśnienia przyczyny dolegliwości zalecam wizytę u lekarza rodzinnego. Lekarz rodzinny po przeprowadzeniu wywiadu i badania zaleci dalsze właściwe postępowanie. Pozdrawiam.