Opuchnięcie podbrzusza po wysiłku

Witam , mężczyzna 18 lat. Mam taki problem z brzuchem ,strasznie spuchł mi brzuch od pępka do penisa (podejrzewam przepuklinę ) w tym dniu co do was piszę to akurat ten dzień w którym się to wszystko zaczęło.Dzisiaj podnosiłem ciężary w pracy i to ponad swoich możliwości bo wypiłem kawę ,a w dodatku w autobusie zjadłem jabłko i popiłem wodą (niechcąco) zmęczony byłem.Z obu stron czuje prawdopodobnie jelita dotykając ,jak napinam mięśnie to nic nie widać i nic nie boli.Proszę o wytłumaczenie.

Aleksander Ropielewski

Be przeprowadzenia badania nie nie jestem w stanie stwierdzić czy ma Pan obecnie przepuklinę. Konieczny kontakt z lekarzem. Objawy jakie Pan opisuje mogą faktycznie sugerować przepuklinę.