Opuchnięta szyja i powiększone węzły chłonne

Witam od 2 miesiecy jestem w szpitalu ,z opuchnieta szyją i bolem gardla trafilam do oddziału otolaryngologicznego, zrobiono mi zabieg usunięcia migdała, brak poprawy spowodował przesunięcie do innej placówki, tam po 2 badaniach tk szyi stwierdzono ropowice szyi, po zabiegu powiedziano mi ze to nie to i pobrano wezeł do b.histopatologicznego, po 3 tyg wrociłam z brzydka rana z dziwnym wyciekajacym płynem,stwierdzono klinicznie promienice, dostaje 14 dzien dożylnie penicyline, od 2 dni powiekszyły mi się inne wezły chłonne, dostałam goraczki a badania krwi nie sa złe. Co to może być? jakie badanie powinnam jeszcze zrobic?

Nie dobrze, nie dobrze. Poproś o posiew krwi w kierunku bakterii i promienicy. Poproś o podanie masywnych dawek penicylin z kwasem klawulanowym, metronidazolu i gentamycyny. To może być zagrożenie sepsą! Ja nie mogę tak dyktować lekarzom terapii i diagnostyki ale proszę zróbcie to!