Osłabienie i ogólne zmęczenie organizmu

wszystko mnie męczy.każda czynność wymagająca wysiłku fizycznego.mam bardzo szybkie tętno. pomaga tylko długi odpoczynek i sen. i tak od kilku lat. poszłam do kardiologa. powiedział, że mi się nie chce, a to nieprawda odesłał mnie do psychiatry.ten nie widzi związku między zaburzeniami depresyjnymi a tym.ja chcę pracować, założyć rodzinę, a wiem że nie mogę nawet zająć się domem.wyniki badań: morfologia,cukier,OB,hormony, Ige,tarczyca,są idealne.nie szukam sobie choroby.szukam wyjścia.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane przez Panią objawy rzeczywiście wskazują na konieczność dokładnej diagnostyki kardiologicznej. Tak naprawdę powinna się Pani zatem ponownie udać do specjalisty kardiologa, który zbierze dokładny wywiad, zbada Panią oraz zleci badania dodatkowe. Uzyskane w ten sposób informacje pozwolą postawić konkretną diagnozę i wdrożyć właściwe leczenie. Jeśli wyniki wszystkich wykonanych badań byłyby prawidłowe, warto ponownie skonsultować się ze specjalistą psychiatrą.