Osłabienie, senność, bóle głowy, uczucie zimna i mrowienie kończyn

Witam, mam 24 lata, od jakiegoś czasu bardzo źle się czuję. Mam takie jakby fale uczucia że zaraz zemdleję, jestem osłabiona, ciągle chce mi się spać, do tego mam silne bóle głowy z prawej strony które sięgają aż łuku brwiowego, do tego towarzyszy mi uczucie zimna, czasem mrowienie dolnych kończyn. Mam zimne dłonie oraz stopy... Wielokrotnie zwracałam się z tym do lekarza, robiono mi badania krwi i wszystko w normie - nawet tarczyca. Czasem już nie mam sił... Proszę o poradę co mam zrobić...

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości mogą mieć podłoże hormonalne. Wskazana jest wizyta u specjalisty endokrynologa..