Duomox a osłabienie

WITAM mam pytanie biore antybiotyk DUOMOX od 8 dni jednak w 5 dniu brania antybiotyku (biore go na pęcherz) dostałm goraczi 38 c bol gardla,oslabienie, mdlosci,kaszel nie pokoje się ze w trakcie brania antybiotyku dostałam nowej choroby proszę o odpowiedz co to może być?i dlaczego tak się stało? praktycznie nigdy nie mam tak wysokiej goraczki zwykle to jest max 36.7 stopnia. Czytałam opinie o Duomoxie i nigdzie nie pojawiały się informacje o takich skutkach ubocznych jak tak wysoka gorączka. Czy to możliwe, że wystąpiła ona właśnie po zażyciu Duomoxu i powinnam raczej odstawić ten antybiotyk i nie przyjmować go dalej? a może to normalna reakcja organizmu i nie ma w tym nic dziwnego i powinnam po prostu dalej przyjmować Duomox i nie przejmować się niczym? Będę wdzięczna za każdą pomoc i poradę w mojej sprawie. Serdecznie pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

dany antybiotyk działa na wybrane bakterie, być może nałożyła się Pani dodatkowa infekcja prawdopodobnie wirusowa (na te antybiotyki nie działają wcale) lub bakteryjna ale oporna na ten antybiotyk. Proszę udać się do swojego lekrza, któy po badaniu zaleci postępowanie odpowiednie.