Osłabienie, trudności z oddychaniem, wysokie tętno spoczynkowe, ból w pachwinie i krwawienie z odbytu

Witam od jakiegos czasu jestem bardzo slaba mam trudnosci z oddychaniem wysokie tetno spoczynkowe 176 cis 70/40. Do tego bol w pachwinie i uda,krwawienie z odbytu. Mialam kolonosk.( zapalenie jelita bez zylakow). Jestem szczupla i mam 40 lat jednak czuje sie na wiele wiecej i njie wiem dlaczego? Bede wdzieczna za odp,

Aleksander Ropielewski

Akcja serca 176/min przy tak niskich wartościach ciśnienia jest pilnym wskazaniem do hospitalizacji. Proszę jak najszybciej zgłosić się na SOR lub zadzwonić po pogotowie.