Ostra białaczka limfoblastyczna i grupa wysokiego ryzyka

Witam, moja córka ma ostrą białaczkę limfo blastyczną jesteśmy po biopsji w 15 dobie i wyszło,że zalicza się do grupy wysokiego ryzyka. proszę o wyjaśnienie jak będzie wyglądało leczenie?

Aleksander Ropielewski

Nie mam informacji dotyczących stanu zdrowia córki, a to od nich uzależniony jest schemat leczenia. Proszę kierować pytanie do lekarza nadzorującego leczenie córki. Przykro mi, że nie mogę pomóc.