Ostre zapalenie płuc i naciek na jedno z nich

Witam Mój Tata trafił do szpitala z ostrym zapaleniem płuc i naciekiem na prawe płuco. Podczas wypluwania wydzieliny pojawia się krew oraz ma bardzo powiększony brzuch a także biegunkę cokolwiek zje od razu go mdli i wymiotuje oraz wszystko smakuje mu słono. Czy to normalne? Czy po lekach może być tak? Jak długo trwa leczenie gdy nie widać poprawy? Czy ropienie na zębach mogły się do tego przyczynić dodam że kilka dni wcześniej miał wizytę u dentysty w celu podklejenia mostka.

Aleksander Ropielewski

Objawy mogą wynikać zarówno z samej infekcji, jak i stosowanej antybiotykoterapii. Ropnie zębów i procedury dentystyczne mogą przyczynić się do infekcji.