Ostry kaszel po przebywaniu w pomieszczeniu, gdzie szlifowano aluminium

Witam, wczoraj przebywałam z moim chlopakiem w garazu, gdzie szlifował aluminiowe części. Nawdychalam sie sporej iloci opiłków po czym miałam osty kaszel. Czy mogły mi w jakis sposób zaszkodzic?

Aleksander Ropielewski

Jednorazowy epizod nie powinien ieć znacznego wpływu na Pani zdrowie, chociaż na pewno nie przyczynił się korzystnie dla stanu dróg oddechowych.